top of page
Almanya-Belçika-Hollanda Sanal Ticaret Heyeti
Almanya-Belçika-Hollanda Sanal Ticaret Heyeti

Almanya-Belçika-Hollanda Sanal Ticaret Heyeti

Mobilya Sektörü Online İkili İş Görüşmeleri

Registration is Closed
See other events

Time & Location

21 Eyl 2021 10:00 – 24 Eyl 2021 17:00

Zoom Üzerinden Online Görüşme

About the Event

Almanya, Belçika, Hollanda Mobilya ve Mobilya Yan Sanayi Sanal Ticaret Heyeti

Katılım Ücreti: 1.200 Euro

Dahil Olan Hizmetler:

  • İkili Görüşme Organizasyonu:Her bir katılımcı için Alman, Belçikalı ve Hollandalı ithalatçı firmalar ile sanal ortamda en az 8 ikili iş görüşmesi,
  • Tanıtım ve Reklam: İngilizce ve Almanca dillerinde etkinlik web sitesi, online katalog, davetiye hazırlanacak, Üç ülkede toplam 100.000'in üzerinde yerel firmaya (mobilya ithalatçıları, toptancıları ve perakendecileri, müteahhitlik ve inşaat firmaları, teknik müşavirlik firmaları, aracı firmalar) yönelik reklam ve tanıtım faaliyeti yürütülecektir.
  • Görüşme Organizasyonu: Ücretli üyeliği bulunan Zoom hesabı tahsis edilecek, görüşmeler toplantı moderatörleri  tarafından başlatılacak, talep edilmesi halinde tercüme hizmeti sağlanacaktır.
  • Ülke Sunumu: Etkinlik öncesinde her üç ülkeye ilişkin olarak sektör / ülke sunumu yapılacaktır.
  • Takip Hizmeti: Etkinlik web sitesi 31.12.2021 tarihine kadar açık tutulacak ve site üzerinden gelen olası görüşme ve/veya ürün talepleri katılımcı firmalara iletilecektir.

Notlar:

  • Katılımcı firmalar ön değerlendirmeye tabi tutulacak olup, ürün ve hizmetlerinin pazara uygun olmadığı değerlendirilen firmalar organizasyon öncesinde bilgilendirilecek, talep etmeleri halinde başvuru ücretleri kesintisiz olarak iade edilecektir.
  • Katılım 20 firma ile sınırlı olup, başvuran ilk 20 firmanın belirlenmesinde banka ödeme dekont tarihi dikkate alınacaktır.

Share This Event

details
bottom of page